Vykuřovací směs - Láska

Láska je všude kolem tebe 

Skladem
Kód: 347
350 Kč
Doprava zdarma
Doprava zdarma
doručení zdarma při objednávce nad 2000,- KČ
Dárek
Dárek
Ke každé objednávce

Vykuřovací směs Láska

Tato unikátní směs pryskyřice, dřevin, okvětí a bylin, je speciálně sestavená pro posílení partnerské lásky. Toto vykuřovadlo vykouzlí ve vašem domě příjemnnou atmosféru plnou lásky a harmonie.

Nechte se okouzlit vůní kadidla, růže, srdečníku, damiány, smilaxu a santalového dřeva.

Směs je harmonizována pomocí růženínu a křišťálu s andělskou aurou. Posilte svůj záměr během vykuřování pomocí těchto minerálů, které jsou součástí každé vykuřovací směsi.

 

Každá surovina má zde svůj význam

Řecké chrámové kadidlo obohacené o vůní růže pohladí vaše čichové buňky a naladí vaši mysl na lásku. 

Kadidlo uvolňuje napětí, pomáhá navodit příjemnou atmosféru a je vhodné při rozjímaní a relaxaci. Současně také provoní prostor omamnou vůní orientu. Kadidlo má rovněž povznášející účinek a světí prováděný rituál. 

Vůně růže nás uklidňuje a má moc upevňovat naše vztahy s ostatními. S růží je spojována ženská energie, a to jak ta jemná a pečující, tak i ta temperamentní a živočišná. Objevte v sobě všechny aspekty ženskosti. 

Srdečník nás podporuje v rozhodováních učiněných srdcem. Podporuje správnou funkci cévního a nervového systému. 

Damiána zvyšuje libido a umocňuje prožitek celého styku. Používá se při duchovních rituálech pro její magické účinky. Uvolňuje stres a přináší duševní pohodu. 

Smilax je spojovaný s mužskou energií. Harmonizuje mužský hormonální systém a podporuje tvorbu testosteronu. Má rovněž příznivé účinky na ladviny a močové cesty. 

Santalové dřevo nás uvolňuje od napětí a stresu. Pomáhá od bolesti hlavy a častých migrén, stejně jako od křečí a zánětů. Jako vůně symbolizuje lásku a zamilovanost. Posiluje sakrální čakru a to jak u mladších, tak i starších ročníků. 

Růženín je nositelem naděje a nalaďuje naše vědomí na lásku boží a otevírá naše srdce lásce. 

Andělská aura posvětí váš záměr. 

 

Množství 

100 ml

Zpět do obchodu