Vykuřovací směs - Kouzelný život

Měj kouzelný život 

Skladem
Kód: 222
350 Kč
Vykuřovací směs - Kouzelný život
Novinka
Doprava zdarma
Doprava zdarma
doručení zdarma při objednávce nad 2000,- KČ
Dárek
Dárek
Ke každé objednávce

Vykuřovací směs pro kouzelný život

Tato unikátní směs pryskyřice, okvětí a bylin, vykouzlí ve vašem domě tu správnou atmosféru a vnese do vašeho života novou a čistou energii. 

Nechte se okouzlit vůní květů ráje, kadidla, citrónové trávy, pomeranče, prvosenky a anděliky.

Směs je harmonizována pomocí achátu mechového a křišťálu s andělskou aurou. Posilte svůj záměr během vykuřování pomocí těchto minerálů, které jsou součástí každé vykuřovací směsi.

 

Každá surovina má zde svůj význam

Řecké chrámové kadidlo obohacené o vůni květů ráje vás vtáhne do kouzelného světa, kde vše je možné. Dovolte si žít svůj vlastní ráj na této zemi. 

Kadidlo uvolňuje napětí, pomáhá navodit příjemnou atmosféru a je vhodné při rozjímaní a relaxaci. Současně také provoní prostor omamnou vůní orientu.

Citrónová tráva ma moc osvěžit jak tělo, tak i mysl a ducha. Otevřete se novým začátkům a přivítejte ve svém životě radost. Citronová tráva má rovněž detoxikační účinky. Nechejte za sebou minulost a zbavte se všeho, co Vám neslouží a jděte vstříc šťastné budoucnosti. 

Pomeranč nás činí zdravými a zdraví je 1/3 kouzelného život. Posiluje naši imunitu a má omlazující účinky. 

Díky prvosence zatočíme s prokrastinací a probudíme v sobě nový život, ale také svhopnosti a dovednosti. Pŕestože má relaxační účinky, vede nás ke změnám a disciplíně. Pomáhá nám postavit se strachu a zahání stres. 

Andělika, andělská to bylina, jeví nám cestu a směr, kterým se vydat. Jedná se o silně ochrannou rostlinu, která má pozitivní vliv na naše tělo i duši. Legenda praví, že je to andělská rostlina, kterou dal lidstu poznat archanděl Rafael. 

Achát mechový vnáší do našeho života duševní rovnováhu, klid, zdraví, štěstí a hojnost. Je to kámen úspěchu a prosperity. Dodává nám vnitřní sílu, zvedá sebevědomí a víru v naše schopnosti. 

Andělská aura posvětí váš záměr. 

 

Množství

100ml 

 

 

Zpět do obchodu