Vykuřovací směs - Kouzelný domov

Vytvoř si kouzelný domov 

Skladem
Kód: 219
350 Kč
Vykuřovací směs - Kouzelný domov
Novinka
Doprava zdarma
Doprava zdarma
doručení zdarma při objednávce nad 2000,- KČ
Dárek
Dárek
Ke každé objednávce

Vykuřovací směs pro kouzelný domov

Tato unikátní směs pryskyřice, okvětí a bylin, vykouzlí ve vašem domě tu správnou atmosféru a vyčistí prostor od negativních energií.

Nechte se okouzlit vůní kadidla, myrhy, vanilky, pivoňky, šalvěje, jmelí a skořice.

Směs je harmonizována pomocí křišťálu a křišťálu s andělskou aurou. Posilte svůj záměr během vykuřování pomocí těchto minerálů, které jsou součástí každé vykuřovací směsi.

 

Každá surovina má zde svůj význam

Řecké chrámové kadidlo obohacené o vůni vanilky vykouzlí z vašeho domova opravdu sladký domov, v němž se každý bude cítit naprosto kouzelně.

Kadidlo s myrhou uvolňuje napětí, pomáhá navodit příjemnou atmosféru a je vhodné při rozjímaní a relaxaci. Současně také provoní prostor omamnou vůní orientu.

Pivoňka rozjasní a rozzáří váš domov. V léčitelství má protizánětlivé a omlazující účinky. Ženám dodává na kráse a podtrhuje jejich ženskost.

Šalvěj má silně ochrannou moc a čistí prostor od negativních energií. Dokáže harmonizovat geopatogenní zóny a chrání před vlivem nízkých energií nebo-li také entit.

Pomocí šalvěje se doporučuje pravidelně vykuřovat staré a po generace obývané nemovitosti.

Jmelí vnáší do vašeho domova radost, štěstí a hojnost. Posiluje a upevňuje vzájemné vztahy mezi partnery a rodinou.

Skořice čistí prostor od virů a bakterií. Pomocí skořice je vhodné vykuřovat zejména v zimním období, kdy je lidské tělo nejvíce náchylné nemocem. Skořice má také ochranné účinky na duchovní úrovni.

Křišťál je prostŕedníkem světla, lásky a pohody. Má moc čistit a harmonizovat energie v nás i prostoru. Zjevuje pravdu a dává nahlednout hlubšímu poznání. Posiluje pamět. Pomáhá nám dosáhnout změněných stavů vědomí. 

Andělská aura posvětí váš záměr. 

 

Množství 

100 ml

Zpět do obchodu