Vykuřovací směs - Kouzelná žena

Jsi kouzelná 

Skladem
Kód: 223
350 Kč
Vykuřovací směs - Kouzelná žena
Novinka
Doprava zdarma
Doprava zdarma
doručení zdarma při objednávce nad 2000,- KČ
Dárek
Dárek
Ke každé objednávce

Vykuřovací směs pro kouzelnou ženu

Tato unikátní směs pryskyřice, okvětí a bylin, je speciálně sestavená pro ženy na posílení jejich těla, mysli a ducha. Toto vykuřovadlo vykouzlí ve vašem domě příjemnnou atmosféru plnou něhy, lásky a klidu. 

Nechte se okouzlit vůní kadidla, myrhy, magnólie, růže, srdečníku, pampelišky a santalového dřeva.

Směs je harmonizována pomocí měsíčního kamene a křišťálu s andělskou aurou. Posilte svůj záměr během vykuřování pomocí těchto minerálů, které jsou součástí každé vykuřovací směsi.

 

Každá surovina má zde svůj význam

Řecké chrámové kadidlo s vůní magnólie osvobodí vaše tělo, mysl i duši od všeho svazujícího. Rozkveť jako květina. Jsi krásná jako magnólie. 

Kadidlo s myrhou uvolňuje napětí, pomáhá navodit příjemnou atmosféru a je vhodné při rozjímaní a relaxaci. Současně také provoní prostor omamnou vůní orientu. Myrha v sobě nese ženský element a zjemňuje vůni kadidla a dodává na sladším tónu. 

Vůně růže nás uklidňuje a má moc upevňovat naše vztahy s ostatními. S růží je spojována ženská energie, a to jak ta jemná a pečující, tak i ta temperamentní a živočišná. Objevte v sobě všechny aspekty ženskosti. 

Srdečník nás podporuje v rozhodováních učiněných srdcem. Podporuje správnou funkci cévního a nervového systému. 

Santalové dřevo nás uvolňuje od napětí a stresu. Pomáhá od bolesti hlavy a častých migrén.

Pampeliška je květinou mládí a krásy. 

Měsíční kámen pomáhá ženám ve všech fázích ženství (panna, matka, moudrá žena) vyrovnat se s přílivem a odlivem hormonů. Podporuje intuici a posouvá nás v duchovním růstu. Obrací naši pozornost do vlastního nitra a vede nás k sebepoznání, sebezdokonalování a sebereflexi. Obnovuje citovou rovnováhu. 

Andělská aura posvětí váš záměr. 

 

Množství 

100 ml

Zpět do obchodu