Vykuřovací směs - Hojnost

Přivítej ve svém životě hojnost 

Skladem
Kód: 228
290 Kč
Vykuřovací směs - Hojnost
Výprodej
Doprava zdarma
Doprava zdarma
doručení zdarma při objednávce nad 2000,- KČ
Dárek
Dárek
Ke každé objednávce

Vykuřovací směs pro bohatý život plný hojnosti

Tato unikátní směs pryskyřice, okvětí a bylin, vykouzlí ve vašem domě tu správnou atmosféru a vnese do vašeho života hojnost. Udělejte si kouzelný vykuřovací rituál a otevřete se bohatství. 

Nechte se okouzlit vůní kadidla, jetele, zlatobýlu, zázvoru, červeného jalovce a černuchy.

Směs je harmonizována pomocí avanturínu a pyritu. Posilte svůj záměr během vykuřování pomocí těchto minerálů, které jsou součástí každé vykuřovací směsi.

 

Každá surovina má zde svůj význam

Kadidlo uvolňuje napětí, pomáhá navodit příjemnou atmosféru a je vhodné při rozjímaní a relaxaci. Současně také provoní prostor omamnou vůní orientu.

Jetel má celou řadu prospěšných látek mající pozitivní účinky na naše zdraví. Na spirituální úrovni je symbolem štěstí a prosperity.

Zlatobýl nebo-li také přírodní zlato má moc harmonizovat náš lymfatický systém a podporovat jeho správnou funkci, stejně tak i ledvin. Tato rostlina se už i dříve používala také při různých magických rituálech, jelikož se tradovalo, že přináší štěsti. Dokonce se k této rostlině váže kouzelná pověra, že pokud roste v blízkosti vašeho domu, můžete očekávat blahobyt.

Zázvor podporuje naši imunitu a má také silné antibakteriální a protizánětlivé účinky.

Relaxační a uvolňující prožitek zajistí jalovec, který má také antiseptické účinky. Na spirituální úrovni nás zbavuje starých vzorců, které nám brání v posunu. 

Černuchu uctívali už i  faraóni a to pro její léčivé a blahodárné účinky. Po staletí přinášela lidem naději na zlepšení a zkvalitnění života. 

Avanturín podporuje náš zdravý pohled na svět a schopnost otevřít se boží lásce. Umožňuje spojení se vším životem kolem nás. Kámen hojnosti a prosperity. 

Pyrit, jakožto kámen hojnosti a finanční stability, přináší do našeho života peníze. 

 

Množství

100ml 

Zpět do obchodu