Set kamenů - Zdraví

s andělským vzkazem pro tvou duši 

Skladem
Kód: 399
200 Kč
Kategorie: Tromlované kameny
Doprava zdarma
Doprava zdarma
doručení zdarma při objednávce nad 2000,- KČ
Dárek
Dárek
Ke každé objednávce

Set kamenů s andělským vzkazem pro Tvou duši

Kouzelný set tromlovaných kamenů s andělským vzkazem pro Tvou duši. Měj kameny stále při sobě v praktickém balíčku a přijmi poselství, které k Tobě společně s nimi přichází. Vhodné také jako originální dárek pro vaše blízké.

Set obsahuje tromlované kameny - 3ks o rozměrech 2-2,5 cm, které posilují danou oblast života a vnáší do ni pozitivní energii.

 

Avanturín

Podporuje náš zdravý pohled na svět a schopnost otevřít se boží lásce. Umožňuje spojení se vším životem kolem nás. Kámen hojnosti a prosperity. 

Posiluje náš záměr.

Podporuje a umocňuje naše vztahy s ostatními a otevírá naše srdce všeobjímající lásce.

Univerzální kámen zdraví. Pomáhá udržovat naše srdce zdravé. Vhodný pro udržení motivace vést zdravý způsob života. Posiluje naši imunitu. 

 

Jaspis červený

Dodává nám chuť do života a podporuje našeho tvůrčího ducha. S tímto kamenem se nám bude dařit zhmotňovat naše nápady a vize.

Zvyšuje naši odolnost, vytrvalost a sebekázeň. Obrací naši pozornost k praktickým řešením. Napomáhá soustředění a dodává energii dokončit rozdělanou práci.

Pomáhá nalézt novou energii a životní zápal.

Dodává nám sílu a vitalitu. Vhodný pro sportovce a při změně životního stylu. Zvyšuje libido, podporuje plodnost, pohodové těhotenství a porod. Vhodný pro jedince, které trápí problémy s játry a krví.

 

Achát mechový

Obnovuje spojení s přírodou a pomáhá nám napojit se na její cykly. Vnáší do našeho života štěstí a hojnost. Je to kámen úspěchu a prosperity.

Dodává nám vnitřní sílu, zvedá sebevědomí a víru v naše schopnosti. Podporuje nás v moudrém počínání.

Vnáší do našeho život a duševní rovnováhu a klid.

Posiluje naši imunitu a pomáhá při léčbě zánětů. Vhodný pro jedince, které trápí problémy se zažíváním a nemoci trávicího ústrojí. Má pozitivní účinky také při rekonvalescenci.

Zpět do obchodu