Set kamenů - Víra

s andělským vzkazem pro tvou duši

Skladem
Kód: 408
200 Kč
Kategorie: Tromlované kameny
Doprava zdarma
Doprava zdarma
doručení zdarma při objednávce nad 2000,- KČ
Dárek
Dárek
Ke každé objednávce

Set kamenů s andělským vzkazem pro Tvou duši

Kouzelný set tromlovaných kamenů s andělským vzkazem pro Tvou duši. Měj kameny stále při sobě v praktickém balíčku a přijmi poselství, které k Tobě společně s nimi přichází. Vhodné také jako originální dárek pro vaše blízké.

Set obsahuje tromlované kameny - 3ks o rozměrech 2-2,5 cm, které posilují danou oblast života a vnáší do ni pozitivní energii.

 

Angelit

Angelit je vysoce vibrační kámen. Nalaďuje nás na Boží zdroj a přináší pomoc v podobě vizí a znamení. Zvyšuje naši vnímavost na jemnohmotný svět. Podporuje nás v procesu znovuzrození a prozření. Vnáší do našeho života spokojenost a harmonii.

Má moc uklidnit a utišit naši mysl. Pomáhá nám ve vyjadřování a vnáší do našeho projevu a slov lásku a porozumění.

Podporuje v nás soucit a dává procítit lásku, přijetí a mír. Má moc uzdravovat vztahy s ostatními.

Uzdravuje tělo i duši. Pomáhá při léčbě a rekonvalescenci. Zvláště vhodný při zánětech v oblasti krku a problémech se štítnou žlázou. Pomáhá rovněž rozproudit lymfu a je vhodný při detoxikaci.

 

Ametyst

Podporuje naši intuici a otevírá třetí oko. Ametyst je na duchovní úrovni silně ochranný kámen. Posiluje náš potenciál pro změnu a osobní růst. 

Bystří a čistí naši mysl. Zbavuje nás negativních myšlenek. Pomáhá nám při manifestaci snů a představ a urychluje jejich naplnění. 

Má uklidňující účinky a snižuje stres. Dodává do našeho života optimismus. Posiluje lásku a věrnost.

Tlumí bolest a ulevuje od migrény. Pomáhá při odvykání od zlozvyků a závislostí. Podporuje klidný spánek.

 

Křišťál

Křišťál je prostředníkem světla, lásky a pohody. Má moc čistit a harmonizovat energie v nás i prostoru. Zjevuje pravdu a dává nahlédnout hlubšímu poznání. Posiluje paměť. Pomáhá nám dosáhnout změněných stavů vědomí. 

Čistí naši mysl a posiluje paměť. Pomáhá nám udržet pozornost při rozdělané činnosti. Má schopnost umocnit vše, na co se soustředíme.

Dodává nám klid a podporuje v nás lásku a mír. 

Má blahodárné účinky na celé naše tělo. Ulevuje od bolesti a pomáhá při regeneraci. Posiluje naše zdraví a imunitu. 

Zpět do obchodu