Set kamenů - Štěstí

s andělským vzkazem pro tvou duši 

Skladem
Kód: 396
200 Kč
Kategorie: Tromlované kameny
Doprava zdarma
Doprava zdarma
doručení zdarma při objednávce nad 2000,- KČ
Dárek
Dárek
Ke každé objednávce

Set kamenů s andělským vzkazem pro Tvou duši

Kouzelný set tromlovaných kamenů s andělským vzkazem pro Tvou duši. Měj kameny stále při sobě v praktickém balíčku a přijmi poselství, které k Tobě společně s nimi přichází. Vhodné také jako originální dárek pro vaše blízké.

Set obsahuje tromlované kameny - 3ks o rozměrech 2-2,5 cm, které posilují danou oblast života a vnáší do ni pozitivní energii.

 

Křišťál

Křišťál je prostředníkem světla, lásky a pohody. Má moc čistit a harmonizovat energie v nás i prostoru. Zjevuje pravdu a dává nahlédnout hlubšímu poznání. Posiluje paměť. Pomáhá nám dosáhnout změněných stavů vědomí. 

Čistí naši mysl a posiluje paměť. Pomáhá nám udržet pozornost při rozdělané činnosti. Má schopnost umocnit vše, na co se soustředíme.

Dodává nám klid a podporuje v nás lásku a mír. 

Má blahodárné účinky na celé naše tělo. Ulevuje od bolesti a pomáhá při regeneraci. Posiluje naše zdraví a imunitu. 

 

Avanturín

Podporuje náš zdravý pohled na svět a schopnost otevřít se boží lásce. Umožňuje spojení se vším životem kolem nás. Kámen hojnosti a prosperity. 

Posiluje náš záměr.

Podporuje a umocňuje naše vztahy s ostatními a otevírá naše srdce všeobjímající lásce.

Univerzální kámen zdraví. Pomáhá udržovat naše srdce zdravé. Vhodný pro udržení motivace vést zdravý způsob života. Posiluje naši imunitu. 

 

Achát stromový

Dodává nám odvahu, sílu a vytrvalost při našem duchovním růstu. Vnáší do našeho života úspěch, hojnost a dostatek.

Pomáhá nám zachovat klid v každé situaci a umožňuje uskutečnit naše představy.

Mírní naše emoce. Vrací chuť do života a přináší pocit štěstí. Dává nám schopnost procítit lásku, odevzdanost a smíření.

Kámen dlouhověkosti, regenerace a plodnosti. Posiluje náš imunitní systém. Příznivý vliv má také na trávicí ústrojí a nervovou soustavu. Podporuje správnou funkci srdce.

Zpět do obchodu