Set kamenů - Sebevědomí

s andělským vzkazem pro tvou duši

Skladem
Kód: 414
200 Kč
Kategorie: Tromlované kameny
Doprava zdarma
Doprava zdarma
doručení zdarma při objednávce nad 2000,- KČ
Dárek
Dárek
Ke každé objednávce

Set kamenů s andělským vzkazem pro Tvou duši

Kouzelný set tromlovaných kamenů s andělským vzkazem pro Tvou duši. Měj kameny stále při sobě v praktickém balíčku a přijmi poselství, které k Tobě společně s nimi přichází. Vhodné také jako originální dárek pro vaše blízké.

Set obsahuje tromlované kameny - 3ks o rozměrech 2-2,5 cm, které posilují danou oblast života a vnáší do ni pozitivní energii.

 

Karneol

Má schopnost chránit před negativními energiemi. Dodává odvahu a posiluje naše sebevědomí.

Povzbuzuje naši představivost, tvořivost a zlepšuje koncentraci. Pomáhá nám ujasnit si myšlenky a správně se rozhodnout. Motivuje nás k dosažení vytyčených cílů. 

Zklidňuje naše emoce. 

Léčí srdeční choroby a posiluje cévní systém. Ulevuje od bolesti kloubů a podporuje správnou funkci dýchacího ústrojí. Pomáhá při problémech s impotencí a neplodností. 

 

Unakit

Pomáhá nám nalézt v životě harmonii a sladit mysl se srdcem.

Uklidňuje naši mysl a poskytuje klid ve stavu rozjímání. 

Podporuje nás v soucitu, laskavosti a otevírá lásce. Kámen šťastného a vyváženého partnerství. 

Léčí nemoci spojené se srdcem a cévním ústrojím. Pomáhá v péči o naše fyzické já. Nabádá nás ke zdravému životnímu stylu a vyvážené stravě. 

 

Měsíční kámen

Podporuje intuici a posouvá nás v duchovním růstu. Probouzí naše vědomí a prostřednictvím snů, vizí a představ nám ukazuje cestu a přináší odpovědi na naše otázky.

Obrací naši pozornost do vlastního nitra a vede nás k sebepoznání, sebezdokonalování a sebereflexi. Uklidňuje naši roztěkanou mysl.

Obnovuje citovou rovnováhu. Probouzí v nás laskavost, pochopení a posiluje naše vztahy s ostatními.

Pomáhá ženám ve všech fázích ženství (panna, matka, moudrá žena) vyrovnat se s přílivem a odlivem hormonů. Podporuje správnou funkci ženských orgánů.

Zpět do obchodu