Set kamenů - Odvaha

s andělským vzkazem pro tvou duši 

Skladem
Kód: 411
200 Kč
Kategorie: Tromlované kameny
Set kamenů - Odvaha
Novinka
Doprava zdarma
Doprava zdarma
doručení zdarma při objednávce nad 2000,- KČ
Dárek
Dárek
Ke každé objednávce

Set kamenů s andělským vzkazem pro Tvou duši

Kouzelný set tromlovaných kamenů s andělským vzkazem pro Tvou duši. Měj kameny stále při sobě v praktickém balíčku a přijmi poselství, které k Tobě společně s nimi přichází. Vhodné také jako originální dárek pro vaše blízké.

Set obsahuje tromlované kameny - 3ks o rozměrech 2-2,5 cm, které posilují danou oblast života a vnáší do ni pozitivní energii.

 

Jaspis červený

Dodává nám chuť do života a podporuje našeho tvůrčího ducha. S tímto kamenem se nám bude dařit zhmotňovat naše nápady a vize.

Zvyšuje naši odolnost, vytrvalost a sebekázeň. Obrací naši pozornost k praktickým řešením. Napomáhá soustředění a dodává energii dokončit rozdělanou práci.

Pomáhá nalézt novou energii a životní zápal.

Dodává nám sílu a vitalitu. Vhodný pro sportovce a při změně životního stylu. Zvyšuje libido, podporuje plodnost, pohodové těhotenství a porod. Vhodný pro jedince, které trápí problémy s játry a krví.

 

Citrín

Citrín zvyšuje naši osobní vibraci, rozzařuje auru a dodává energii. Vnáší do našeho života radost a hojnost. Podporuje naše sebevědomí, odvahu a touhu poznávat nové věci.

Podporuje nás v pozitivním myšlení a přináší jasné vize. 

Podněcuje nás k laskavosti. Dává nám radost a chuť do života, stejně jako možnost procítit lásku a mír. 

Podporuje správnou funkci jater, slinivky, žlučníku a sleziny. Má příznivé účinky na zažívací ústrojí. Vhodný při poruchách přijmu potravy. 

 

Karneol

Má schopnost chránit před negativními energiemi. Dodává odvahu a posiluje naše sebevědomí.

Povzbuzuje naši představivost, tvořivost a zlepšuje koncentraci. Pomáhá nám ujasnit si myšlenky a správně se rozhodnout. Motivuje nás k dosažení vytyčených cílů. 

Zklidňuje naše emoce. 

Léčí srdeční choroby a posiluje cévní systém. Ulevuje od bolesti kloubů a podporuje správnou funkci dýchacího ústrojí. Pomáhá při problémech s impotencí a neplodností. 

Zpět do obchodu