Set kamenů - Kouzlo ženy

s andělským vzkazem pro tvou duši 

Skladem
Kód: 387
200 Kč
Kategorie: Tromlované kameny
Doprava zdarma
Doprava zdarma
doručení zdarma při objednávce nad 2000,- KČ
Dárek
Dárek
Ke každé objednávce

Set kamenů s andělským vzkazem pro Tvou duši

Kouzelný set tromlovaných kamenů s andělským vzkazem pro Tvou duši. Měj kameny stále při sobě v praktickém balíčku a přijmi poselství, které k Tobě společně s nimi přichází. Vhodné také jako originální dárek pro vaše blízké.

Set obsahuje tromlované kameny - 3ks o rozměrech 2-2,5 cm, které posilují danou oblast života a vnáší do ni pozitivní energii.

 

Měsíční kámen

Podporuje intuici a posouvá nás v duchovním růstu. Probouzí naše vědomí a prostřednictvím snů, vizí a představ nám ukazuje cestu a přináší odpovědi na naše otázky.

Obrací naši pozornost do vlastního nitra a vede nás k sebepoznání, sebezdokonalování a sebereflexi. Uklidňuje naši roztěkanou mysl.

Obnovuje citovou rovnováhu. Probouzí v nás laskavost, pochopení a posiluje naše vztahy s ostatními.

Pomáhá ženám ve všech fázích ženství (panna, matka, moudrá žena) vyrovnat se s přílivem a odlivem hormonů. Podporuje správnou funkci ženských orgánů.

 

Růženín

Růženín je nositelem naděje a nalaďuje naše vědomí na lásku boží.

Doplňuje naše myšlenky o element lásky. Přináší mírumilovná řešení problémů. 

Uklidňuje naše emoce a nastoluje duševní rovnováhu. Probouzí v nás soucit a laskavost. Má schopnost přivábit do našeho života romantiku a lásku. 

Posiluje srdeční činnost a může být nápomocný také při léčbě rakoviny. Pomáhá regenerovat  pokožku a omlazuje pleť. Podporuje klidný spánek. 

 

Rodonit

Vhodný při životních změnách a v období nejistot. Pomáhá nám nalézt vnitřní klid a snáze přijímat nové situace a nečekané události.

Propojuje mysl a srdce. Díky rodonitu uvidíme věci v širších souvislostech a nové perspektivy.

Rozvíjí naši lásku a soucit k ostatním. Zmírňuje naše obavy a strachy. Probouzí v nás radost ze života. Léčí zlomené srdce a pomáhá nám v období zármutku.

Vhodný při zotavování se po prodělané nemoci.

 

Zpět do obchodu