Set kamenů - Kouzlo muže

s andělským vzkazem pro tvou duši 

Skladem
Kód: 384
200 Kč
Kategorie: Tromlované kameny
Doprava zdarma
Doprava zdarma
doručení zdarma při objednávce nad 2000,- KČ
Dárek
Dárek
Ke každé objednávce

Set kamenů s andělským vzkazem pro Tvou duši

Kouzelný set tromlovaných kamenů s andělským vzkazem pro Tvou duši. Měj kameny stále při sobě v praktickém balíčku a přijmi poselství, které k Tobě společně s nimi přichází. Vhodné také jako originální dárek pro vaše blízké.

Set obsahuje tromlované kameny - 3ks o rozměrech 2-2,5 cm, které posilují danou oblast života a vnáší do ni pozitivní energii.

 

Lapis Lazuli

Otevírá třetí oko a intuitivní schopnosti. Podporuje naši schopnost naladit se na zdroj vyššího vědění. 

Pomáhá nám v soustředěnosti a vnímavosti. Probouzí v nás moudrost a učí nás poctivosti a zodpovědnosti. Kámen vhodný ke studiu.

Zmírňuje naše negativní emoce. Harmonizuje naše vztahy s ostatními. Pomáhá nám vypořádat ses minulostí a událostmi, které nás ranily. 

Zlepšuje zrak. Léčí záněty a je vhodný při rekonvalescenci a v pooperační období. Pomáhá nám vrátit se zpět do těla. Vhodný při detoxikaci. 

 

Jaspis červený

Dodává nám chuť do života a podporuje našeho tvůrčího ducha. S tímto kamenem se nám bude dařit zhmotňovat naše nápady a vize.

Zvyšuje naši odolnost, vytrvalost a sebekázeň. Obrací naši pozornost k praktickým řešením. Napomáhá soustředění a dodává energii dokončit rozdělanou práci.

Pomáhá nalézt novou energii a životní zápal.

Dodává nám sílu a vitalitu. Vhodný pro sportovce a při změně životního stylu. Zvyšuje libido, podporuje plodnost, pohodové těhotenství a porod. Vhodný pro jedince, které trápí problémy s játry a krví.

 

Obsidián duhový

Učí nás žít v přítomnosti a odpoutat se od minulosti. Silně ochranný kámen, který má moc chránit před působením negativních energií a nežádoucími nadpřirozenými vlivy. Často se používá při věštění. 

Pomáhá nám v koncentraci a učí nás překonat vlastní omezení a obavy. Jeví pravdu za všech okolností. Rozvíjí náš potenciál. Přináší správná řešení problémů a situací. 

Odstraňuje stres a napětí. Pomáhá nám projevit naše potlačované emoce. 

Léčí poruchy zažívacího ústrojí. Ulevuje od bolesti. Blokuje geopatogenní zóny. Obrací naši pozornost ke správné životosprávě a pomáhá při detoxikaci. 

Zpět do obchodu