Set kamenů - Inspirace

s andělským vzkazem pro tvou duši 

Skladem
Kód: 393
200 Kč
Kategorie: Tromlované kameny
Doprava zdarma
Doprava zdarma
doručení zdarma při objednávce nad 2000,- KČ
Dárek
Dárek
Ke každé objednávce

Set kamenů s andělským vzkazem pro Tvou duši

Kouzelný set tromlovaných kamenů s andělským vzkazem pro Tvou duši. Měj kameny stále při sobě v praktickém balíčku a přijmi poselství, které k Tobě společně s nimi přichází. Vhodné také jako originální dárek pro vaše blízké.

Set obsahuje tromlované kameny - 3ks o rozměrech 2-2,5 cm, které posilují danou oblast života a vnáší do ni pozitivní energii.

 

Hematit 

Vhodný při meditaci k navození stavu prázdného vědomí. Navrací nás zpět do sebe, do našeho nitra a pomáhá nám oprostit se od okolních vjemů. 

Podporuje naši soustředěnost. Zklidňuje naši mysl a pomáhá nám zaměřit svou pozornost na zdroj našich obav, abychom tak lépe porozuměli jejich příčinám.

Přináší stav klidu a vytěsňuje naše negativní myšlenky. 

Pomáhá nám uvolnit se. Uvádí do rovnováhy nervový systém, pomáhá při nespavosti. Vhodný pro jedince, které trápí vysoký krevní tlak, hyperaktivita a svalové křeče.

 

Ametyst

Podporuje naši intuici a otevírá třetí oko. Ametyst je na duchovní úrovni silně ochranný kámen. Posiluje náš potenciál pro změnu a osobní růst. 

Bystří a čistí naši mysl. Zbavuje nás negativních myšlenek. Pomáhá nám při manifestaci snů a představ a urychluje jejich naplnění. 

Má uklidňující účinky a snižuje stres. Dodává do našeho života optimismus. Posiluje lásku a věrnost.

Tlumí bolest a ulevuje od migrény. Pomáhá při odvykání od zlozvyků a závislostí. Podporuje klidný spánek.

 

Sodalit

Přináší do našeho života klid a uvolnění. Podporuje nás ve schopnosti ponořit se do sebe a procítit mír. Pomáhá rozvíjet psychické schopnosti. 

Udržuje naši pozornost a pomáhá při rozhodování. Má moc zklidnit naši roztěkanou mysl. Sodalit je dobrým pomocníkem během studia a učení se novým věcem. Přináší inspiraci a originální nápady. 

Zmírňuje naše negativní emoce a dodává klid. 

Tiší bolest, léčí zánět a pomáhá redukovat kyselost v těle. Blahodárně přispívá ke snížení krevního tlaku a správné funkci lymfatického systému. Podporuje klidný spánek. 

Zpět do obchodu