Set kamenů - Bohatsví

s andělským vzkazem pro tvou duši

Skladem
Kód: 402
200 Kč
Kategorie: Tromlované kameny
Doprava zdarma
Doprava zdarma
doručení zdarma při objednávce nad 2000,- KČ
Dárek
Dárek
Ke každé objednávce

Set kamenů s andělským vzkazem pro Tvou duši

Kouzelný set tromlovaných kamenů s andělským vzkazem pro Tvou duši. Měj kameny stále při sobě v praktickém balíčku a přijmi poselství, které k Tobě společně s nimi přichází. Vhodné také jako originální dárek pro vaše blízké.

Set obsahuje tromlované kameny - 3ks o rozměrech 2-2,5 cm, které posilují danou oblast života a vnáší do ni pozitivní energii.

 

Citrín

Citrín zvyšuje naši osobní vibraci, rozzařuje auru a dodává energii. Vnáší do našeho života radost a hojnost. Podporuje naše sebevědomí, odvahu a touhu poznávat nové věci.

Podporuje nás v pozitivním myšlení a přináší jasné vize. 

Podněcuje nás k laskavosti. Dává nám radost a chuť do života, stejně jako možnost procítit lásku a mír. 

Podporuje správnou funkci jater, slinivky, žlučníku a sleziny. Má příznivé účinky na zažívací ústrojí. Vhodný při poruchách přijmu potravy. 

 

Avanturín

Podporuje náš zdravý pohled na svět a schopnost otevřít se boží lásce. Umožňuje spojení se vším životem kolem nás. Kámen hojnosti a prosperity. 

Posiluje náš záměr.

Podporuje a umocňuje naše vztahy s ostatními a otevírá naše srdce všeobjímající lásce.

Univerzální kámen zdraví. Pomáhá udržovat naše srdce zdravé. Vhodný pro udržení motivace vést zdravý způsob života. Posiluje naši imunitu. 

 

Obsidián duhový

Učí nás žít v přítomnosti a odpoutat se od minulosti. Silně ochranný kámen, který má moc chránit před působením negativních energií a nežádoucími nadpřirozenými vlivy. Často se používá při věštění. 

Pomáhá nám v koncentraci a učí nás překonat vlastní omezení a obavy. Jeví pravdu za všech okolností. Rozvíjí náš potenciál. Přináší správná řešení problémů a situací. 

Odstraňuje stres a napětí. Pomáhá nám projevit naše potlačované emoce. 

Léčí poruchy zažívacího ústrojí. Ulevuje od bolesti. Blokuje geopatogenní zóny. Obrací naši pozornost ke správné životosprávě a pomáhá při detoxikaci. 

Zpět do obchodu