Dárková sada - Píšu si svůj vlastní osud

Napiš si svůj vlastní osud 

Skladem
Kód: 178
1 310 Kč –9 % 1 190 Kč
Dárková sada - Píšu si svůj vlastní osud
1 310 Kč –9 %
Doprava zdarma
Doprava zdarma
doručení zdarma při objednávce nad 2000,- KČ
Dárek
Dárek
Ke každé objednávce

Dárková sada - Napiš si svůj vlastní osud 

Dárková sada obsahuje kožený zápisník historického vzhledu se zámkovým zapínáním, propisku Píšu si svůj vlastní osud, minerálni kameny (růženín, křišťál, ametyst) a rituální sadu vykuřovacích směsí pro kouzelný život. Podpoř svůj záměr béhem psaní a vyčisti svůj prostor zvolenou vykuřovací směsí. Měj moc nad svým osudem. 

 

Kožený zápisník

Kožený zápisník historického vzhledu zdobený kamenem, prošíváním a zámkovým zapínáním nadchne každého, kdo chce dát svým psaným slovům na důležitosti a významu. Zápisník obsahuje 220 prázdných listů strukturovan

Rozměry: 2,5 x 13 x 16 cm 

 

Propiska, která má duši

Propiska se stříbrným potiskem “Píšu si svůj vlastní osud” zdobená klíčem z chirurgické oceli a pravými minerálními korálky, dá sílu vašim psaným slovům.

Propiska je zdobena minerálními korálky z apatitu, sodalitu a labradoritu, minerály, které jsou vhodné pro všechny pisatele s vyšším záměrem.

- Apatit - Kámen komunikace s bytostmi z vyšších sfér nám pomáhá porozumět myšlenkám a dodává sílu našim slovům.
- Sodalit - Má moc zklidnit naši roztěkanou mysl a pomáhá udržet naši pozornost. Kámen vhodný při studiu nebo učení se novým věcem. Přináší inspiraci a originální nápady.
- Labradorit - Kámen filozofů, moudrosti a inteligence. Pomáhá nám vidět věci v širších souvislostech a přináší odpovědi na naše otázky. Podporuje představivost.


Rituální sada vykuřovacích směsí pro kouzelný život

Rituální sada celkem 6 vykuřovacích směsí ve skleničkách a praktické krabičce je vytvořena s ohledem na posílení všech oblastí našeho života. Vykuřovadla obsahují unikátní směs bylin, dřevin, oplodí a pryskyřice, která provoní a očistí prostor omamnou vůní, navodí tu správnou atmosféru pro vaši pohodu, podpoří váš záměr a jsou vhodné při rituálech a meditaci. Najdete zde směs Láska, Zdraví Hojnost, Ochrana, Očista a Osvícení.

 

Láska - obsahuje pryskyřici s myrhou, růži, santalové dřevo, lékořici a tajnou ingredienci.

Zdraví - obsahuje pryskyřici, lípu, meduňku, ostropestřec, zázvor a tajnou ingredienci.

Hojnost - obsahuje pryskyřici, jetel, přesličku, černuchu, jalovec a tajnou ingredienci.

Ochrana - obsahuje pryskyřici s myrhou, pivoňku, quasiové dřevo, anděliku, šalvěj a tajnou ingredienci.

Očista - obsahuje pryskyřici s myrhou, bez, citrónovou trávu, pomeranč, quasiové dřevo a tajnou ingredienci.

Osvícení - obsahuje pryskyřici, levanduli, akát, kozlík, rozmarýn, vlaštovičník a tajnou ingredienci.

 

Každá směs vyjde v souvislosti s individuální spotřebou na celkem 1 - 3 vykuřovací rituály. Společně s Vykuřovadly najdete v krabičce také praktické dřívko pro snadné odsypání směsi ze skleničky rovnou na uhlík nebo vykuřovací pícku.

Zpět do obchodu