Dárková sada - čarodějka (malá)

Zři tajemství budoucnosti 

Skladem
Kód: 237
1 760 Kč –6 % 1 650 Kč
Dárková sada - čarodějka (malá)
1 760 Kč –6 %
Doprava zdarma
Doprava zdarma
doručení zdarma při objednávce nad 2000,- KČ
Dárek
Dárek
Ke každé objednávce

Dárková sada pro  čarodějku (malá) 

Sada obsahuje sametový pytlíček na kyvadlo, kyvadlo s ametystem a andělským vedením, sametový ubrus s mapou pro práci s kyvadlem.Celý set je dárkově zabalený a zdobený stříbrnou stuhou.

Fialová je barvou vznešenosti, moudrosti, ale také moci. Pomáhá v rozvoji našich psychických schopností. S fialovou barvou se snáze spojíme s vyššími silami. Často je spojována se zájmem o duchovno, spiritualismus, okultismus a paranormální energie.

 

Sametový ubrus pro práci s kyvadlem 

Přehledná a podrobná mapa, která vám usnadní věštění pomocí kyvadla. Mapa je rozdělena na 2 hlavní části. Vrchní část v sobě nese pozitivní aspekt a rady. Spodní část v sobě nese negativní aspekt a varováni.

Dále mapa obsahuje jasné odpovědi (ne x možná x ano x neptej se), elementy, základní čisla, čakry, části těla, znamení zvěrokruhu, oblasti a aspekty lidského života, abecedu, duchovní/mentální/fyzické aspekty lidského života, časovou osu včetně kalendářních měsíců, pozitivní a negativní úhel duchovních a mentálních aspktů lidského života, řešení v otázkách příčin a poznání v otázkách následků.  

Celá mapa je v českém jazyce vytvořena s ohledem na potřeby každého, kdo s kyvadlem začíná nebo již pracuje. 

Najděte si vlastní způsob pro věštění s kyvadlem nebo se nechejte vést pomocí jednoduchých a srozumitelných odpovědí, které vám nabízi mapa. 

Potisk mapy je stříbrnou barvou. 

 

Kyvadlo s andělským vedením:

Kyvadlo je jednoduchý nástroj pro věštění, s nímž může pracovat úplně každý. Pomocí pohybové energie lze získat okamžitou a jasnou odpověď na otázku, která nás právě zajímá. 

Držte kyvadlo pevně za peříčko a nechejte se vést svým andělem. Díky korálků z pravýchminerálů(ametyst, křišťál a vločkový obsidián) jste během práce s kyvadlem pod stálou ochranou před působním negativních energií a v harmonii s hmotným a duchovním světem. Nechejte svou intuici pracovat a odevzdejte se andělskému vedení.

Ametyst otevírá naši mysl a rozvíjí intuici. Aktivuje naše duchovní vědomí a přináší vědění. Je to silně ochranný kámen. 


Rozměry

Sametový pytlíček - 7x11 cm

Sametový ubrus - 40x40 cm

Kyvadlo - 29 cm 

 

Rituální vykuřování 

Rituální sada celkem 6 vykuřovacích směsí ve skleničkách a praktické krabičce je vytvořena s ohledem na posílení všech oblastí našeho života tak, aby náš život byl kouzelný. 
Všechny směsi pro vás sama připravuji a s láskou míchám. Vykuřovadla obsahují unikátní směs bylin, dřevin, oplodí a pryskyřice pro posílení každé jednotlivé oblasti našeho života. Vykuřovadla provoní a očistí prostor omamnou vůní, navodí tu správnou atmosféru pro vaši pohodu, podpoří váš záměr a jsou vhodné při rituálech a meditaci.

Najdete zde směs Láska, Zdraví Hojnost, Ochrana, Očista a Osvícení. 

 

Láska - obsahuje pryskyřici s myrhou, růži, santalové dřevo, lékořici a tajnou rostlinnou ingredienci.

Zdraví - obsahuje pryskyřici, lípu, meduňku, ostropestřec, zázvor a tajnou ingredienci.

Hojnost - obsahuje pryskyřici, jetel, přesličku, černuchu, jalovec a tajnou rostlinnou ingredienci.

Ochrana - obsahuje pryskyřici s myrhou, pivoňku, quasiové dřevo, anděliku, šalvěj a tajnou rostlinnou ingredienci.

Očista - obsahuje pryskyřici s myrhou, bez, citrónovou trávu, pomeranč, quasiové dřevo a tajnou rostlinnou ingredienci.

Osvícení - obsahuje pryskyřici, levanduli, akát, kozlík, rozmarýn, vlaštovičník a tajnou ingredienci.

 

Každá směs vyjde v souvislosti s individuální spotřebou na celkem 1 - 3 vykuřovací rituály. Společně s Vykuřovadly najdete v krabičce také praktické dřívko pro snadné odsypání směsi ze skleničky rovnou na uhlík nebo vykuřovací pícku.

Zpět do obchodu